Proč volit biokrb?

Uvažujete o biokrbu a ještě si jeho volbou nejste jisti? Možná zvažujete, jestli jde skutečně o vhodné řešení do vaší domácnosti. Pojďme si tedy shrnout výhody biokrbů.

 

Výhody biokrbů

Biokrby mají mnohé příznivce, což je dáno jejich četnými výhodami. Pokud se vám líbí krby a bydlíte v bytě či jiném prostoru, ze kterého nemůžete vést komín, oceníte, že ho u biokrbů nepotřebujete. Funguje totiž na biolíh a spalováním vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý.

Celkově díky mnohých designových možnostem se hodí do různých interiérů. Můžete si pořídit zařízení vhodné do klasicky vybavených pokojů, ale na trhu jsou mnohé luxusní designové biokrby, které vypadají kouzelně. Zajímavé jsou především designové biokrby určené na zeď. Možností však máte mnoho. Najděte si řešení, které bude nejvíce zapadat do vašeho interiéru.

Biokrby samozřejmě hřejí, ale také zvlhčují vzduch. Oceníte i snadnou obsluhu biokrbu. Zvládne ji každý a nenáročná je také údržba. Na rozdíl od klasických krbů je nemusíte vymetat a ani kolem nich není popel či začouzené zdi.

Z uvedených informací je vám zřejmě jasné, že další výhodou biokrbů je jejich šetrnost vůči životnímu prostředí.

A na kolik vás biokrb vyjde? Záleží na tom, jaký konkrétní model si vyberete. Luxusní biokrby jsou dražší, ale můžete si biokrb pořídit i za velmi atraktivní cenu. Drahý není ani provoz biokrbu.

Biokrby mají četné výhody, které z něj dělají pěkný, který se snadno obsluhuje, nemusí se téměř vůbec udržovat a navíc ještě šetří přírodu. Vyberete si i vy z široké nabídky těchto moderních zařízení?