Pokud toužíte po pohodě a romantické náladě ve společnosti plápolajících plamenů v krbu a nepotřebujete slyšet přitom praskat dřevo. Stačí Vám si pořídit si biokrb, který se v dnešní době těší velkému zájmu a oblibě.

Krb bez komína

Biokrb zkrášlí každý prostor

Některé typu jsou navíc řešeny s ohledem i na design, a tak se z bio krbu stává zároveň hlavní doplněk vaší domácnosti. Tento typ krbu nepotřebuje žádné dřevo, brikety nebo uhlí. A přesto vám nabízí možnost se kochat pohledem do ohně. Můžete si jej nainstalovat do vašeho obývacího pokoje, pokoje, zimní terasu, pod altán do zahrady nebo si zpříjemnit prostředí u vás v kanceláři.

Nabídka biokrbů obsahu různé designové kousku, výjimkou není ani možnost nechat si vyrobit krb na zakázku podle vašich přání. Můžete si vybrat tvar, barvu i velikost. Obecně můžeme rozdělit krby do dvou základních skupin – volně stojící a závěsné. První skupinu můžete umístit ľubovľne, například na stůl nebo polici. Druhou skupiny závěsných si tedy můžete dát jako obraz na stěnu a dodáte prostoru úpně nový netradiční vzhľad.Cena biokrbů se pohybuje v rozmezí 40 eur až několik tisíc eur, podle typu velikosti a provedení krbu.