Jaké příslušenství a doplňky zvolit k biokrbům?

Máte doma biokrb a přemýšlíte jak podtrhnout jeho pěkný vzhled? Mnohé designové biokrby jsou samy o sobě úžasným uměleckým dílem, ale k některým se ještě hodí další doplňky. To se týká především volně stojících biokrbů.

 

Příslušenství a doplňky k biokrbům

Pořídíte-li si volně stojící biokrb, na první pohled ho nerozeznáte od běžného krbu. Jeden z rozdílů spočívá v tom, že vedle krbu nejsou polínka na topení.

Chcete mít z biokrbu stejný prožitek jako z běžného krbu? Pořiďte si ručně vyráběná polínka, která jsou na první pohled k nerozeznání od opravdového dřeva. Polínka příjemně dokreslí atmosféru, kterou přináší krb. V nabídce najdete i různé dekorační kameny, šišky a další předměty.

Máte rádi různé vůně linoucí se vašim interiérem? Pak vás potěší nabídka vonných alkoholů, které lze použít do biokrbů místo klasického biolihu. Aromatizované palivo vytvoří vůni, která dodá místnosti na příjemné atmosféře. Oblíbenou vůní do biokrbů je skořice, vanilka, jehličí, borovice, citron, grep, pomeranč atd. Vyberte si vůni, které vás osloví nejvíce.

Výše uvedené doplňky k biokrbu si můžete a nemusíte pořídit. Jediným příslušenstvím, které skutečně potřebujete a bez kterého se neobejdete, je biolíh – palivo do biokrbů. Prodává se v různě velkých baleních.