Biokrby se staly oblíbeným designovým prvkem mnohých reprezentativních prostor a lidé si je rádi pořizují i domů. Právě pěkný vzhled mnohé přesvědčí k jejich koupi. Díky všemožným stylům, ve kterých se vyrábějí, najdete řešení i do vašeho bytu či domu, ať už ho máte v moderním pojetí, tradičním, rustikálním či jakémkoliv jiném.

Biokbry su vhodné kamkoli

Design není jedinou výhodou, která přispívá k velké popularitě biokrbů. Je nutné zmínit, že tato zařízení pro své fungování nepotřebují komín. Jejich odpadními látkami je jen oxid uhličitý a vodní páry. Ty v prostoru nevadí. Důležité je však místnost dobře větrat. Absence potřeby komína vám tedy umožní, abyste si biokrb pořídili kamkoliv.

Na biokrb nepotrebujete stavbára

Z dalších výhod si ještě uveďme absenci stavebních příprav a snadnou obsluhu. Je bez nutnosti instalace a šetří životní prostředí atd.
Rozhodli jste se, že biokrby představují i pro vás zajímavý prvek do interiéru? Vybere si z různých designů, ale i druhů. Rozlišujeme biokrby závěsné, volně stojící a vestavěné, nebo dáte přednost biogrilu?

 

Závesné bio krby

zavěsný bio krb

 

 

 

 

 

 

 

 

Volně stojíci bio krby

volne stojici bio krb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vestavěné bio krby

vestavěný bio krb

 

 

 

 

 

 

 

 

Bio Grily

bio gril

 

 

 

 

 

 

 

 

Väčší výber hľadajte na www.design-biokrby.cz